ضوابط و قوانین ساتبا

روشهای جدید درآمد برای سرمایه گذاران نیروگاه تجدید پذیر

بنابر اعلام ساتبا ، شرکت‌های طرف قرارداد با این سازمان که در حال‌حاضر برق خود را در قالب طرح خرید تضمینی برق تجدیدپذیر و پاک به فروش می‌رسانند، می‌توانند علاوه‌ بر روال فعلی ، به روش‌های زیر نیز نسبت به فروش تمام یا بخشی از برق خود اقدام نمایند:

  1. بخشی از تولید نیروگاه برای استفاده مراکز استخراج رمزارز در نظر گرفته شود؛

در این روش، شرکت‌ها می‌توانند هم‌چنان بخشی از تولید نیروگاه را به‌طور نقدی از محل ساتبا دریافت نموده و بخش دیگر آن (با اعلام درصد مورد نظر) برای فروش به مراکز استخراج رمزارز در نظر گرفته می‌شود.

  1. بابت بخشی از تولید نیروگاه، حواله سوخت تحویل گردد؛

در این حالت، شرکت‌ها می‌توانند هم‌چنان بخشی از تولید نیروگاه را به‌طور نقدی از محل عوارض برق دریافت نمایند و بابت بخش دیگر تولید نیروگاه (با اعلام درصد مورد نظر)، حواله سوخت با امکان فروش مستقیم در بورس تحویل می‌گردد.

  1. بخشی از تولید نیروگاه برای صادرات در نظر گرفته شود؛

در این روش، شرکت‌ها می‌توانند هم‌چنان بخشی از تولید نیروگاه را به‌طور نقدی از محل عوارض برق دریافت نمایند و بخش دیگر تولیدخود را (با اعلام درصد مورد نظر) برای صادرات در نظر بگیرند.

متقاضایان می‌تواند درصورت تمایل یک یا ترکیبی از روش‌های فوق را انتخاب کرده و پیشنهاد خود را به‌طور کتبی به دفتر مدیریت طرح های مشارکت بخش غیر دولتی ساتبا اعلام نمایند.

متقاضیان می توانند با شماره 88085006 تماس گرفته و با دفتر مدیرت طرح های مشارکت بخش غیر دولتی گفتگو نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *